INkubusse

Членува од 20 февруари 2006
Додадени 7 бајти ,  пред 12 години
с
се вратив
(на пат сум)
с (се вратив)
{{администратор|tan}}
{{Корисничка страница|logo=yes}}
<!--{| class="messagebox standard-talk"
|[[Слика:Web-browser.svg|75п]]
| '''[[Корисник:INkubusse|iNkubusse]]''' е на одмор/патување во вистинскиот живот, од [[1 август]] [[2008]] до [[16 август|16]]-[[17 август|17]]-[[18 август]] [[2008]], и нема да може брзо да одговара на прашања. Сепак, може од време на време да се појави од некој извор на интернет. Патем, на одмор е во [[Хрватска]], а потоа во [[Словенија]] брка работа.
|}-->
<!--
<div class="usermessage" style="text-align:left">Важно 1: [[Корисник:INkubusse/Администрација]]