Разлика помеѓу преработките на „Деметриос Викелас“

с
с (Бот Менува: bg:Димитриос Викелас)
с (Бот Додава: af:Demetrius Vikelas Менува: sr:Деметриос Викелас)
[[Категорија:Претседатели на ИОК]]
 
[[af:Demetrius Vikelas]]
[[bg:Димитриос Викелас]]
[[cs:Demetrius Vikelas]]
[[ru:Викелас, Деметриус]]
[[sk:Demetrius Vikelas]]
[[sr:ДеметриусДеметриос Викелас]]
[[sv:Demetrius Vikelas]]
109.264

уредувања