Разлика помеѓу преработките на „Дили“

Нема измена во големината ,  пред 4 години
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
| subdivision_name = [[Источен Тимор]]
| subdivision_type1 = [[Окрузи во Источен Тимор|Округ]]
| subdivision_name1 = [[Податотека:Flag of Dili.pngsvg|25px]] [[Дили (округ)|Дили]]
| subdivision_type2 =
| subdivision_name2 =
22

уредувања