Отвори го главното мени

Промени

Додадени 30 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: lt:Šventasis Eleuterijus
[[ko:교황 엘레우테리오]]
[[la:Eleuther]]
[[lt:Šventasis Eleuterijus]]
[[nl:Paus Eleuterus]]
[[no:Eleuterius]]
109.264

уредувања