Јанус: Разлика помеѓу преработките

Одземени 8 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Менува: et:Janus
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: gl:Xano (deus))
с (Бот Менува: et:Janus)
[[en:Janus (mythology)]]
[[es:Jano]]
[[et:Janus (jumal)]]
[[fi:Janus]]
[[fr:Janus (mythologie)]]
6.250

уредувања