Разлика помеѓу преработките на „Знаме на Русија“

нема опис на уредувањето
с (Removing Link GA template (handled by wikidata))
| Nickname3 = Триколор
| Morenicks3 =
| Use3 = историско[[Податотека:FIAV historical.svg|23px]]
| Symbol3 =
| Proportion3 = 1:2
Анонимен корисник