Разлика помеѓу преработките на „Карл Линеј“

Одземени 3 бајти ,  пред 6 години
нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Infobox scientistperson
| name = Карл Лине<br /><small>''Carl Linnaeus''</small><br /><small>''Carl von Linné''</small>
| image = Carl von Linné.jpg
Анонимен корисник