Разлика помеѓу преработките на „Разговор:Група 2Б на периодниот систем“

с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Разговор:Група 12 на периодниот систем
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Разговор:XII група на периодниот систем)
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Разговор:Група 12 на периодниот систем)
 
#пренасочување [[Разговор:XIIГрупа група12 на периодниот систем]]
3.967

уредувања