Категорија:Фашизам: Разлика помеѓу преработките

Одземени 27 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Брише: hr:Kategorija:Fašizam
с (Бот Додава: ar, bg, bs, ca, cs, cy, da, de, el, en, es, et, eu, fr, he, hr, hu, id, it, ja, ka, la, lv, nl, nn, no, oc, pl, pt, ro, ru, sk, sl, sv, tr, uk, vi, zh)
с (Бот Брише: hr:Kategorija:Fašizam)
[[fr:Catégorie:Fascisme]]
[[he:קטגוריה:פשיזם]]
[[hr:Kategorija:Fašizam]]
[[hu:Kategória:Fasizmus]]
[[id:Kategori:Fasisme]]
10.025

уредувања