Разлика помеѓу преработките на „Тврдина“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (нов клуч за подредување на Категорија:Тврдини: " " со помош на HotCat)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* [[Тврдини во Македонија]]
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Утврдувања]]
[[Категорија:Замоци]]