Разлика помеѓу преработките на „Франсиско Гоја“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Гоја, Франсиско}}
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Шпански сликари]]
[[Категорија:Шпански гравери]]