Разлика помеѓу преработките на „Хари Потер и Пламениот пехар“

embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 64 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q46751 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{Шаблон:Хари Потер}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:2000 новели]]
[[Категорија:Книги за Хари Потер|П]]