Разлика помеѓу преработките на „Ред (биологија)“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 84 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q36602 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{таксономски рангови}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Научна класификација]]
[[Категорија:Таксономија]]