Разлика помеѓу преработките на „Западна Европа“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Regions of the world}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Западна Европа]]