Разлика помеѓу преработките на „Пупунец“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
* {{Cite Americana|Hoopoe|year=1920}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Модроврани]]
[[Категорија:Птици на Македонија]]