Разлика помеѓу преработките на „Еди Ведер“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
== References ==
{{Reflist|30em}}
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Родени во 1964 година]]
[[Категорија:Американски феминисти]]