Разлика помеѓу преработките на „Олеинска киселина“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 33 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q207688 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{никулец за органско соединение}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Масни киселини]]