Разлика помеѓу преработките на „Иван V (Русија)“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 42 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q183698 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Русија-политичар-никулец}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Руски цареви]]
[[Категорија:Родени во 1666 година]]