Разлика помеѓу преработките на „Хавана“

Додадени 42 бајти ,  пред 6 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Главни градови на Северна и Средна Америка}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Хавана| ]]
[[Категорија:Градови на Куба]]