Разлика помеѓу преработките на „Полокване“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 48 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q131662 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Никулец од областа на географијата}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Градови во Јужноафриканската Република]]