Разлика помеѓу преработките на „Папете“

Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 57 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q130800 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{commonscat|Papeete}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Главни градови во Океанија]]
[[Категорија:Друштвени Острови]]