Разлика помеѓу преработките на „Хабсбуршка Шпанија“

с
Removing Link FA template (handled by wikidata)
с (Bot: Migrating 17 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q600093 (translate me))
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
[[Категорија:Хабсбуршка династија|Шпанија]]
[[Категорија:Историја на Шпанија]]
 
{{Link FA|es}}
{{Link FA|pl}}
15.694

уредувања