Разлика помеѓу преработките на „Вирџинија“

Одземени 16 бајти ,  пред 6 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata)
с (Bot: Migrating 141 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1370 (translate me))
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
[[Категорија:Сојузни држави од САД]]
[[Категорија:Поранешни британски колонии]]
 
{{Link FA|es}}
15.694

уредувања