Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Список на администратори“

с
Отстрането уредувањето на 89.205.38.27 (разговор), вратено на последната верзија на Ehrlich91
(update)
с (Отстрането уредувањето на 89.205.38.27 (разговор), вратено на последната верзија на Ehrlich91)
''Овие корисници работеле на Википедија во текот на последните неколку недели, иако тие може да хибернираат или да се зафатени со други активности во моментот.''
#{{админ|Bjankuloski06}}
#{{админ|Brest}}
#{{админ|Ehrlich91}}
#{{админ|Kiril Simeonovski}}
''Овие корисници се помалку активни од тие горе, но сепак уредуваат барем понекогаш.''
#{{админ|Boyan}}
#{{админ|Brest}}
 
== Неактивни ==