Разлика помеѓу преработките на „Пеле“

Додадени 88 бајти ,  пред 6 години
с
[[Категорија:Фудбалери на Светско првенство 1962]]
[[Категорија:Фудбалери на Светско првенство 1966]]
[[Категорија:Фудбалери на Светско првенство 1970]]