Албум во живо: Разлика помеѓу преработките

Додадени 2 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Менува: no:Konsertalbum
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: pl:Album koncertowy)
с (Бот Менува: no:Konsertalbum)
[[ja:ライブ・アルバム]]
[[nn:Konsertalbum]]
[[no:Live-albumKonsertalbum]]
[[pl:Album koncertowy]]
[[ro:Album live]]
916

уредувања