Бели дробови: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
[проверена преработка][непроверена преработка]
(Одбиена последната промена во текстот (од 217.16.90.38) и вратена ревизијата 3098453 на Bjankuloski06)
Нема опис на уредувањето
 
[[Категорија:Систем за дишење]]
Beliot drop nas ni sluzi za mocanjeee :D
Анонимен корисник