Разлика помеѓу преработките на „Степска клима“

с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q124196
с (Bot: Migrating 31 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q124196 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q124196)
[[Категорија:Клима]]
[[Категорија:Рамници]]
 
[[ar:مناخ شبه جاف]]
125.952

уредувања