Патриции: Разлика помеѓу преработките

Одземени 39 бајти ,  пред 8 години
с
Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q154668
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating interwiki links, now provided by Wikidata on d:q154668)
с (Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q154668)
 
{{Никулец од областа на историјата}}
 
[[no:Patrisier]]
[[simple:Patrician]]
127.231

уредување