Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Country data Турција“

с
с (Сменето ниво на заштита за „Шаблон:Country data Турција“: нема потреба од толкав степен на заштита (‎[edit=autoconfirmed] (бесконечно) ‎[move=autoconfirmed] (бес)
</noinclude>
}}<noinclude>
[[ml:ഫലകം:Country data Turkeyതുർക്കി]]
[[sl:Predloga:Podatki države Turčija]]
</noinclude>
85.496

уредувања