Разлика помеѓу преработките на „Меѓународна организација за цивилно воздухопловство“

с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q125761
с (Bot: Migrating 58 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q125761 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q125761)
[[Категорија:International air transport]]
[[Категорија:International Civil Aviation Organization| ]]
 
[[it:Organizzazione Internazionale dell'Aviazione Civile]]
126.979

уредувања