Разлика помеѓу преработките на „Get Him to the Greek“

Додадени 55 бајти ,  пред 8 години
с
Бот: Поправа пренасочувања
с (Bot: Migrating 16 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q940139 (translate me))
с (Бот: Поправа пренасочувања)
| released = {{Film date|2010|06|04}}
| runtime = 109 минути
| country = [[Соединети Американски Држави|Соединетите Американски Држави]]
| language = Англиски
| budget = $40 милиони