Разлика помеѓу преработките на „Валкан танц“

Додадени 2.810 бајти ,  пред 7 години
Создадена страница со: {{about|романтичен филм од 1987 година}} {{Infobox film | name = Валкан Танц | image = Dirty Dancing.jpg | border = yes |...
(Создадена страница со: {{about|романтичен филм од 1987 година}} {{Infobox film | name = Валкан Танц | image = Dirty Dancing.jpg | border = yes |...)
(нема разлика)
93

уредувања