Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:СССР-никулец“

нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 16 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6945046 (translate me))
{{asbox
| image = UssrFlag templateof the Soviet Union.svg
| pix = 3045
| subject =
| qualifier = поврзана со [[Советски Сојуз|Советскиот Сојуз]]
218

уредувања