Разлика помеѓу преработките на „Бургундија“

Одземени 19 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q1173
с (Bot: Migrating 88 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1173 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q1173)
[[Категорија:Бургундија| ]]
[[Категорија:Региони во Франција]]
 
[[az:Burqundiya]]
126.465

уредувања