Мидвејски Атол: Разлика помеѓу преработките

Одземени 35 бајти ,  пред 9 години
с
Робот: Брише vi:Đảo san hô vòng Midway (strong connection between (2) mk:Мидвејски Атол and vi:Midway (rạn san hô vòng))
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам eu:Midway atoloia во eu:Midway)
с (Робот: Брише vi:Đảo san hô vòng Midway (strong connection between (2) mk:Мидвејски Атол and vi:Midway (rạn san hô vòng)))
[[tr:Midway Adası]]
[[uk:Мідвей (атол)]]
[[vi:Đảo san hô vòng Midway]]
[[zh:中途島]]
85.496

уредувања