Сантиметар: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додава: cy:Centimetr
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: sr:Центиметар)
с (Бот Додава: cy:Centimetr)
[[bs:Centimetar]]
[[ca:Centímetre]]
[[cy:Centimetr]]
[[el:Εκατοστόμετρο]]
[[en:Centimetre]]
109.264

уредувања