Разлика помеѓу преработките на „Фудбал“

Одземени 18 бајти ,  пред 8 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2736 (translate me)
(Одбиена последната промена во текстот (од 217.16.90.141) и вратена ревизијата 2924208 на Addbot)
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q2736 (translate me))
{{Link FA|ml}}
{{link FA|ko}}
 
[[su:Maén bal]]