Разлика помеѓу преработките на „Гари Мејдин“

Одземени 50 бајти ,  пред 8 години
с
Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3399609 (translate me)
(Создадена страница со: {{Infobox football biography 3 | playername = Гери Мејдин<br>Gary Madine | image = | height = {{heig...)
 
с (Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3399609 (translate me))
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Мејдин}}
[[Категорија:Англиски фудбалери]]
[[Категорија:Фудбалери на ФК Шефилд Венздеј]]
 
[[bg:Гари Мейдин]]
[[en:Gary Madine]]