Разлика помеѓу преработките на „NGC 4450“

Одземени 305 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 19 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q265365 (translate me)
с (r2.7.3) (Робот: Додава kk:NGC 4450)
с (Bot: Migrating 19 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q265365 (translate me))
[[Категорија:Нов општ каталог]]
[[Категорија:Објекти во соѕвездието Береникина Коса]]
 
[[az:NGC 4450]]
[[be:NGC 4450]]
[[de:NGC 4450]]
[[en:NGC 4450]]
[[es:NGC 4450]]
[[eo:NGC 4450]]
[[it:NGC 4450]]
[[kk:NGC 4450]]
[[lb:NGC 4450]]
[[mg:NGC 4450]]
[[nl:NGC 4450]]
[[uz:NGC 4450]]
[[pl:NGC 4450]]
[[pt:NGC 4450]]
[[ru:NGC 4450]]
[[sk:NGC 4450]]
[[sr:NGC 4450]]
[[tr:NGC 4450]]
[[uk:NGC 4450]]