Tina Turns the Country On!: Разлика помеѓу преработките

Одземени 203 бајти ,  пред 10 години
с
Bot: Migrating 6 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1768325 (translate me)
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 6 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1768325 (translate me))
 
[[Категорија:Албуми на Тина Тарнер]]
[[Категорија:Албуми од 1974]]
 
[[en:Tina Turns the Country On!]]
[[hr:Tina Turns the Country On!]]
[[no:Tina Turns the Country On]]
[[pt:Tina Turns the Country On!]]
[[ru:Tina Turns the Country On!]]
[[fi:Tina Turns the Country On]]