Разлика помеѓу преработките на „Неметал“

Додадени 32 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: id:Nonlogam, jv:Nonlogam
с (Бот Додаје: sq:Jometalet)
с (Бот Додава: id:Nonlogam, jv:Nonlogam)
[[he:אל מתכת]]
[[hu:Nemfémek]]
[[id:Nonlogam]]
[[is:Málmleysingi]]
[[it:Non metallo]]
[[ja:非金属元素]]
[[jv:Nonlogam]]
[[ko:비금속]]
[[lmo:Minga metàj]]
109.264

уредувања