Разлика помеѓу преработките на „Горно Ботушје“

Одземени 115 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 4 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3111344 (translate me)
с (Робот: Ја менувам Категорија:Села во Република Македонија во Категорија:Села во Македонија)
с (Bot: Migrating 4 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3111344 (translate me))
[[Категорија:Села околу Македонски Брод]]
[[Категорија:Села во Општина Македонски Брод]]
 
[[bg:Горно Ботуше]]
[[fr:Gorno Botouchyé]]
[[sq:Botushja e Epërme]]
[[sr:Горње Ботушје]]