Разлика помеѓу преработките на „Старо Село (Порече)“

Одземени 103 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3077237 (translate me)
с (Робот: Ја менувам Категорија:Села во Република Македонија во Категорија:Села во Македонија)
с (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3077237 (translate me))
[[Категорија:Села околу Македонски Брод]]
[[Категорија:Села во Општина Македонски Брод]]
 
[[bg:Старо село (Община Брод)]]
[[fr:Staro Selo (Brod)]]
[[sq:Staro Sella (Brod)]]