Разлика помеѓу преработките на „Смилковци“

Одземени 63 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3071242 (translate me)
с (Робот: Ја менувам Категорија:Села во Република Македонија во Категорија:Села во Македонија)
с (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3071242 (translate me))
[[Категорија:Скопски села]]
[[Категорија:Села во Општина Гази Баба]]
 
[[bg:Смилковци]]
[[fr:Smilykovtsi]]
[[sq:Smilkovci]]