Разлика помеѓу преработките на „Адолф фон Бајер“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Менува mr:ॲडॉल्फ फोन बेयर
с (r2.7.1) (Робот: Додава el:Αδόλφος φον Μπάιερ)
с (r2.7.1) (Робот: Менува mr:ॲडॉल्फ फोन बेयर)
[[lb:Adolf von Baeyer]]
[[hu:Adolf von Baeyer]]
[[mr:एडॉल्फॲडॉल्फ फोन बेयर]]
[[nl:Adolf von Baeyer]]
[[ja:アドルフ・フォン・バイヤー]]
2.613

уредувања