Разлика помеѓу преработките на „Грб на Куба“

Додадени 22 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава it:Stemma di Cuba
с (r2.7.2+) (Робот: Додава no:Cubas riksvåpen)
с (r2.7.3) (Робот: Додава it:Stemma di Cuba)
[[hr:Grb Kube]]
[[bpy:কিউবার চিনত্হান]]
[[it:Stemma di Cuba]]
[[he:סמל קובה]]
[[ka:კუბის გერბი]]
5.215

уредувања