Разлика помеѓу преработките на „Гесло“

Додадени 18 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.2+) (Робот: Додава be:Дэвіз
с (Робот: Додава pa:ਆਦਰਸ਼ ਵਾਕ)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава be:Дэвіз)
[[ast:Lema]]
[[bn:রাষ্ট্রীয় নীতিবাক্য]]
[[be:Дэвіз]]
[[be-x-old:Дэвіз]]
[[bg:Девиз]]
126.432

уредувања