Разлика помеѓу преработките на „Маратон“

Додадени 13 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам vi:Marathon во vi:Marathon (thể thao)
с (Бот: Поправа пренасочувања)
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам vi:Marathon во vi:Marathon (thể thao))
[[uk:Марафонський біг]]
[[ur:میراتھن]]
[[vi:Marathon (thể thao)]]
[[yi:מאראטאן]]
[[zh-yue:馬拉松]]
126.582

уредувања