Разлика помеѓу преработките на „Грб на Франција“

с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам es:Escudo de Francia во es:Emblema nacional de Francia
с (r2.7.2+) (Робот: Менува de:Hoheitszeichen Frankreichs)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам es:Escudo de Francia во es:Emblema nacional de Francia)
[[el:Έμβλημα της Γαλλικής Δημοκρατίας]]
[[en:National emblem of France]]
[[es:EscudoEmblema nacional de Francia]]
[[eo:Emblemo de Francio]]
[[fa:نشان ملی فرانسه]]
126.981

уредување